Gaidāmie šovi

Fotoreportāžas

8.marts 2024
  •  3302

8.marts...

Brančs itāļu gaumē
  •  1449

Brančs itāļu gaumē...

Valentīndiena 2024
  •  3353

Valentīndiena 2024...

Stargorod ir unikāla čehu alus darītava ar restorānu Rīgā. Stargorod atrodas 300 gadus senā ēkā, kas ir arī lieliska apskates vieta tūristiem! Tikai mēs brūvējam īstu čehu alu pēc senām alus darīšanas tehnoloģijām, izmantojot labāko Eiropas aprīkojumu.

Jau 13 gadus Stargorod tīkla alus darītavas brūvē 3 klasiskos alus veidus: Desmitnieks, Lager un Melnais. Un tikai Rīgā brūvējam divas Latvijas alus šķirnes - Dzintara Stricka un Sentēvu Dižalus. Šīs divas šķirnes ir pieejamas tikai restorānā Stargorod Rīgā.

Alus brūvēšanā tiek izmantotas izejvielas no Čehijas: Žateckas apiņi, iesals, kas tiek gatavots no čehu alus miežiem, un standartam atbilstošs alus raugs, ko noteicis Prāgas institūts un kas tiek piegādāts no Čehijas.

Visā Stargorod alus darītavu darbības laikā nevienu reizi netika mainītas ne alus brūvēšanas tradīcijas, ne izejvielu piegādātāji no Čehijas.

Alus darītavā Stargorod alus tiek brūvēts pēc klasiskā alus ražošanas principa - alus rūgšana un alus noguldīšana notiek atsevišķi. Mēs nepasterizējam un nefiltrējam alu. Visā tehnoloģiskajā procesā, no iesala iebēršanas vārāmajā tilpnē līdz čehu Stargorod alus iepildīšanai Jūsu kausā, nav nekādu iespēju veikt manipulācijas ar alu.

Mēs esam daudzu gadsimtu Eiropas alus brūvēšanas tradīciju pārņēmēji!